جستجوی قیمت

۱۶ هتل ساحلی برتر باتومی (هتل دزولی باتومی و هتل الگانت)

مقالات - ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

۱۶ هتل ساحلی برتر باتومی (هتل دزولی باتومی و هتل الگانت)
باتومی شهر ساحلی و تفریحی گرجستان است. اگرچه سخت می‌شودآن‌را را با برخی خطوط ساحلی فرنچ ریویرا مقایسه کرد، اما هتل‌های بزرگی در این محل برای ارائه خدمت در اختیار هستند. بعد از اندکی آفتاب گرفتن در سواحل دریای سیاه، احتمالاً دوست دارید در یک مکان راحت استراحت کنید. هتل خود را از میان بهترین هتل‌های باتومی انتخاب کنید. قیمت بهترین هتل‌های باتومی متغیر است، از ۱۰۰ لاری (۵۷ دلار و ۴۲ یورو) شروع می‌شود و تا ۳۶۰لاری (۲۰۵ دلار/۱۵۰ یورو) خواهد رفت.تور لحظه آخری و تور گرجستان در سفر بابا
در این‌جافهرستی از بهترین هتل‌های ساحلی/کناردریایی در باتومی تهیه شده است:
۱.دزولی باتومی
این هتل در خیابان کوستاوا در باتومی قرار دارد. امکاناتی که در اختیار می‌گذارد:
در ۲۰۰ متری ساحل باتومی واقع شده است و از طراحی داخلی شیک و اینترنت وای-فای رایگان برخوردار است. هتل دزولی باتومی از قلعه تامارا ۴۰۰ متر و از دلفین پارک باتومی ۱ کیلومتر فاصله دارد.در دزولی باتومی، اتاق‌ها به سبک گرم و با رنگ‌های روشن و طبقات چوبی مبله شده‌اند. همه اتاق‌ها از سیستم تهویه هوا برخوردار بوده ودارای تلویزیون ماهواره‌ای، یخچال و حمام خصوصی هستند.فروشگاه‌های زیادی در نزدیکی هتل هست. رستوران‌هایی که غذاهای اکراینی، گرجستانی و ترکیه‌ای سرو می‌کنند در محدوده ۵۰ متری هتل قابل‌دسترسی هستند.
قیمت:حدوداً۹۹ لاری

۲. هتل الگانت
هتل الگانت در خیابان واختانگ گرگاسالی باتومی قرار دارد. امکاناتی که در اختیار می‌گذارد:پیاده از پارک شهر و دلفیناریوم (همان آکواریوم دلفین‌ها) تا جایی که هتل قرار دارد، ۶ دقیقه راه است. این هتل دارای اتاق‌های مجهز به سیستم تهویه هوا و اینترنت وای-فای به همراه تلویزیون صفحه‌نمایش-مسطح است. پذیرش مهمان ۲۴ ساعته انجام می‌شود.در هتل الگانت هر اتاق دارای طراحی منحصربه‌فرد با رنگ‌های روشن و کاناپه است. حمام‌های آن دارای دوش هستند.
غذاخوری هتل الگانت غذای گرجستانی و اروپایی، و هم‌چنین صبحانه روزانه سرو می‌کند.
قیمت: تقریباً۱۱۰ لاری


نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر