جستجوی قیمت

نکاتی که هنگام رفتن به سواحل استانبول باید بدانید

ترفندها - ۳۰ آذر ۱۳۹۵

بهترین سواحل استانبول!
مهم نیست کجای استانبول باشید، چون هیچ‌گاه، از دریا دور نیستید. این شهر، در بین آب‌های سرد دریای سیاه و دریای (مرمره)، قرار دارد. دریا بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی در این شهر است. با از راه رسیدن تابستان و بالا رفتن دمای هوا، زمان آن است که به سمت سواحل نزدیک استانبول، راهی شویم. بهترین سواحل استانبول، برای هرگونه سلیقه‌ای مناسب است. شما می‌توانید به ‌طور دلخواه، در دریا شنا کنید و یا فقط حمام آفتاب بگیرید، به انجام ورزش‌های دریایی بپردازید، یا درحالی‌که ستارگان در بالای سرتان می‌درخشند و ماسه‌ها را در زیر پا دارید، شادمانی نمایید.تور لحظه آخری و تور استانبول در سفر بابا.نکاتی که باید به خاطر بسپارید:
بسیاری از سواحل استانبول و دیگر نقاط کشور ترکیه، سواحلی خصوصی هستند. هزینه‌ی ورود به این سواحل، بنا به نوع آن‌ها متغیر است و قیمت‌های آن‌ها، از هزینه‌ی ورودی اسمی (یعنی اجاره ‌بهای یک تخت و یک چتر) گرفته تا استفاده از امکانات رفاهی سواحل لوکس‌تر و خصوصی‌تر، با یکدیگر متفاوت‌اند. تعدادی از سواحل عمومی، مانند (هالک پلاجی) (HalkPlaji)، توسط شهرداری محلی اداره می‌شوند. گرچه هزینه‌ی ورودی این سواحل، بسیار اندک است، اما مزیت سواحل خصوصی در این است که پاکیزه هستند و تمام امکانات رفاهی موجود در آن‌ها، در دسترس و قابل‌استفاده است.
اغلب اهالی استانبول، تنها در طول ماه‌های تابستان، یعنی، (جولای)، (اوت) و (سپتامبر)، در این سواحل، شنا می‌کنند و شنا کردن را یک فعالیت تابستانی می‌دانند و در ماه‌های دیگر سال، از انجام این کار، سر بازمی‌زنند. این به معنای آن است که سواحل استانبول، تنها در طول ماه‌های تابستان، مشغول به کار هستند.
سرانجام، باید این نکته را به خاطر بسپارید که به دلیل متلاطم بودن آب و وجود جریان‌های خطرناک دریایی، باید هنگام شنا کردن در تمام مناطق دریای سیاه، جانب احتیاط را رعایت نمایید؛ برای اطمینان از سفری امن، تنها در مناطقی شنا کنید که در آن‌ها، کارکنان نجات‌غریق، مشغول به انجام ‌وظیفه هستند.
نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر