جستجوی قیمت

سفر به ⁠⁣قشم،مناسب برای ایرانگردی در فصل زمستان

راهنمای سفر - در تور قشم - ۱۳ دی ۱۳۹۶

سفر به ⁠⁣قشم،مناسب برای ایرانگردی در فصل زمستان
قیمت تور قشم را در سفر بابا مشاهده کنید،بهترین قیمت های تور قشم را از طریق آژانس های معتبر در وب سایت سفربابا مشاهده کنید،سفر بابا ارائه دهنده مناسب ترین قیمت های تور قشم
بهترین مقصد سفر برای روزهای سرد سال در ایران،جزیره‌ی قشم است که آب‌وهوای بسیار معتدل و دلپذیری دارد.در غرب جزیره قشم منطقی‌ای به اسم ژئوپارک قشم هم قرارگرفته که ۳۰ هزار هکتار وسعت دارد. این محدوده طولی از شمال و جنوب به سواحل شمال و جنوبی، از شرق به روستای طبل و سلخ و از غرب به روستای گوری و کانی محدود است.
ژئوپارک جهانی قشم در سال ۲۰۰۶ در شبکه جهانی ژئوپارک‌های یونسکو ثبت شد تا به‌عنوان اولین ژئوپارک خاورمیانه باشد. اگر در مورد جاذبه‌های این ژئوپارک می‌خواهید بدانید، باید بگوییم ژئوپارک قشم در کنار ساحل و جنگل‌های حرا قرارگرفته که به‌نوبه خود بسیار زیبا هستند و چندین پدیده زمین‌شناختی مختلف هم در اثر شکل‌های مختلف فرسایش در این منطقه قرارگرفته که ارزش بازدید دارند.
در این منطقه یادتان نرود از بام قشم، که با ارتفاع ۱۲۰ متری خود چشم اندازی بسیار تماشایی از ساحل شمالی و جنوبی به شما می‌دهد را تماشا کنید. علاوه بر این، دره ستاره‌ها دیگر مکانی است که حتماً باید از آن بازدید کنید؛‌ پارکی در بیرون محوطه ژئوپارک که ساختار زمین‌ریخت‌شناسی ویژه‌ای که دارد باعث شده تا یکی از سایت‌های اصلی این منطقه به شمار برود.
در سفر خود به ژئوپارک قشم فراموش نکنید که از تنگه چاه کوه و دره تندیس‌ها هم بازدید کنید.تور لحظه آخری و تور قشم در سفربابا.


نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر