جستجوی قیمت

درباره باتومی گرجستان بیشتر بدانیم

ترفندها - در تور باتومی - ۴ بهمن ۱۳۹۶


امنیت در این شهر ساحلی به واسطه اهمیت آن برای دولت از منظر توریستی، بالا بوده و نرخ جرائم بسیار پایین است. با این حال توصیه می شود بعد از تاریکی هوا احتیاط را رعایت کنید و در صورت بروز مشکل با پلیس باتومی تماس بگیرید.حتما قبل از خروج از هتل با خود چتر همراه داشته باشید زیرا باران های مقطعی این شهر در چند دقیقه شما را کاملا خیس می کند.
از همین روی نیز در شهر باتومی پوشش گیاهی متنوعی از گل ها و گیاهان و درختان به چشم می خورد. یکی از دلایل محبوبیت این شهر نیز آب و هوای دلپذیر و متغیرش است، به طوری که در طی فصول گرم سال، اقامتگاه های ساحلی آن پر از گردشگر است و در طی فصول سرد سال و هوای برفی نیز از تعداد مسافرانش کاسته نمی شود.
یکی از جالب توجه ترین بخش های شهر باتومی، پیشرفت سریع و رشد قابل توجه در معماری شهری ست. به گونه ای که در طی چند سال، سازه های چشمگیر و تغییرات بسیاری در این شهر به چشم می خورد. البته تغییرات شهری باتومی تنها به بنای سازه های مدرن محدود نمی شود و در بخش باستانی شهر نیز بازسازی هایی صورت گرفته است.باتومی را می توان یکی از زیباترین و توریست پذیرترین بنادر و شهر های قفقاز نامید. شهر باتومی دومین شهر بزرگ کشور گرجستان است که به سبب امکانات فوق العاده و مجللش،عنوان پایتخت توریستی گرجستان را از آن خود کرده است. باتومی از طرفی در کناره دریای سیاه و جنوب غربی کشور قرار دارد و از طرفی دیگر در دامنه رشته کوه های قفقاز واقع شده است.قرار گیری در چنین وضعیت جغرافیایی باعث شده این شهر آب و هوای معتدلی داشته باشد.
باتومی، شهری با پس زمینه ای از تپه های پیچیده در مه است که با عنوان پایتخت تفریحی و گردشگری گرجستان، برای مسافران دلبری می کند. در میان این شهر کوچک، سازه های جذاب و چهره مدرن شهری شما را غافلگیر می کند و نمی توانید تصور کنید جاذبه های شهری باتومی، چقدر شما را برای سفر علاقه مند می کند. یکی از نکات جذاب این شهر، پیشرفت خارق العاده در طی یک قرن اخیر است، به طوری که تصویری اروپایی از یک شهر گرجستانی را پیش روی شما می گذارد.سفر بابا مرجع تور گرجستان و تور لحظه آخری.

نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر