جستجوی قیمت

تعطیلات ژانویه و عید کریسمس در ترکیه

مقالات - ۲۵ آذر ۱۳۹۶

تعطیلات ژانویه و عید کریسمس در ترکیه

تجمع در مراکز مهم با آتش بازی در شهر‌های بزرگ ترکیه،حراج‌های ویژه‌ی این تاریخ در تمامی مرکز خرید استانبول قابل استفاده می‌باشد.
همه ساله در این ایام در شهر‌های بزرگ ترکیه مخصوصا استانبول مردم مشتاق با تجمع در مراکز مهم با آتش بازی تولد حضرت مسیح و سال نو را جشن میگیرند. در استانبول این شادمانی خیابانی در میدان تقسیم استانبول صورت می‌پذیرد. این مراسم‌ها با مهمانی‌های داخل هتل‌ها و رستوران‌ها کامل میشوند. برای تور‌های  ویژه‌ی کریسمس در استانبول، برنامهٔ سفر خود را طوری تنظیم کنید که در تاریخ ۳۱ دسامبر در شهر استانبول باشید. یکی‌ دیگر از مکان‌های مورد توجه در ایام کریسمس در استانبول حضور در خلیج طلایی می‌باشد تا با صرف شام‌های بیاد ماندنی در این تنگه، تماشای منظرهٔ آتش بازی را از آنجا نظاره گر‌ باشند.حراج‌های سال نو استانبول حراج‌های ویژه‌ی این تاریخ در تمامی مرکز خرید استانبول قابل استفاده می‌باشد.تور لحظه آخری و تور استانبول در سفربابا.

این حراج‌ها که اکثرا شامل پوشاک میباشند از ۲۰% تا ۵۰% به چشم میخورند. حراجی‌های استانبول که به ایندیریم معروف است از نیمه دسامبر یا بعبارتی ۲۵ آذر شروع میشه و فروش زمستانی در استانبول با حراجهای ۳۰ تا ۵۰  درصد اتفاق میوفته . پیشنهاد میشود برای اینکه اجناس خوب به اتمام نرسیده باشد و مراسم جشن سال نو رو هم بتونین ببینین ، انتخاب تور ۵ دی به ۱۲ دی را انتخاب نمایید.


نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر