جستجوی قیمت

ترسناک ترین مکان های جهان

ترفندها - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

ترسناک ترین مکان های جهان
اگر شما هم عاشق فیلم های ترسناک و شنیدن داستان های ترسناک هستید، خواندن این مطلب حتما برایتان جالب است. چراکه در ادامه می خواهیم ترسناک ترین مکان های جهان را به شما معرفی کنیم. مکان هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، کاملا واقعی هستند و داستانشان با آن مکان های ترسناکی که در فیلم های هیجانی و ترسناک می بینید، فرق می کند! در ادامه یک سری از ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان را به شما معرفی می کنیم که یکی از دیگری وحشتناک تر هستند و مسلما شما هم با آشنایی با آن ها متحیر می شوید و شاید شما هم باور نکنید که چنین جاهای ترسناکی در دنیای خودمان وجود دارد!
جنگل آئوکیگاهارا
جنگل آئوکیگاهارا که در شهر فوجیکاواگوچیکو در ژاپن واقع شده است، با نام جنگل خودکشی نیز شناخته می شود! دلیلش هم این است که از سال 1988 تا کنون، هر ساله صدها نفر به این جنگل می روند تا به زندگی خودشان پایان دهند. این افراد معمولا برای این کار خودشان را از درختان این جنگل آویزان می کنند و یا مواد مخدر زیادی می کشند تا اوردوز کنند! متاسفانه باید بگوییم که به صورت میانگین هر هفته دو نفر خودشان را از درختان جنگل آئوکیگاهارا آویزان می کنند و به همین خاطر هم دولت ژاپن تابلوهای زیادی در این جنگل نصب کرده تا به این افراد هشدار دهد که زندگی با ارزش است! به هر حال با این اوصاف جای تعجبی ندارد اگر بگوییم که جنگل آئوکیگاهارا یکی از ترسناک ترین مکان های دنیا است!


جنگل آئوکیگاهارا


جزیره عروسک ها
جزیره عروسک ها که در کشور مکزیک و در نزدیکی شهر مکزیکو سیتی واقع شده است، جایی است که در آن صدها عروسک ترسناک از درختان آویزان شده اند! جالب است که بدانید این عروسک ها را شخصی به نام جولیان سانتانا باررا از درختان آویزان کرده است. این شخص کسی بوده که در جزیره عروسک ها به تنهایی زندگی می کرده و همیشه عروسک های قدیمی یا خراب شده را جمع آوری می کرده است. اگر برایتان جالب شده که بدانید چرا جولیان این عروسک ها را از درختان آویزان می کرده، باید به شما بگوییم که جولیان می خواسته جزیره عروسک ها را از تسخیر ارواح دربیاورد! چراکه او تصور می کرده که روح دختری که در گذشته در آن مکان غرق شده بوده، جزیره را تسخیر کرده است! قسمت ترسناک ماجرا این است که جولیان هم بعد از 50 سال در همان نقطه ای که دخترک غرق شده بوده، غرق شده است! با همه این صحبت ها مشخص است که چرا نام جزیره عروسک ها در لیست ترسناک ترین مکان های دنیا درج شده است!پریپیات
پریپیات در کشور اوکراین به عنوان یکی دیگر از ترسناک ترین مکان های دنیا شناخته می شود. اگر شما هم دوست دارید بدانید که شکل و شمایل دنیا بعد از آخرالزمان به چه شکلی در می آید، باید حتما از شهر پریپیات دیدن کنید! چراکه این شهر به صورت کامل متروکه شده است و دلیلش هم این است که در سال 1986 میلادی، یک حادثه اتمی به نام حادثه چرنوبیل در این مکان رخ داده است و تمامی مردم آن مجبور به ترک خانه و زندگیشان شده اند. این شهر داستان بسیار ناراحت کننده ای را در سینه خودش حفظ کرده است و نشان از مردمانی دارد که به خاطر یک حادثه سهل انگارانه اتمی مجبور به ترک شهرشان شده اند. به هر حال کافی است که شما هم نگاهی به عکس های این شهر متروکه در اوکراین بیندازید تا شما هم با ما در این زمینه هم عقیده شوید که پریپیات یکی از ترسناک ترین جاهای دنیا است!


پریپیات


سنترالیا
سنترالیا که در ایالت پنسیلوانیا در آمریکا واقع شده، یک شهر متروکه است که در آن به صورت مداوم، دود سمی سولفور از زمین بیرون می آید. خیابان های این شهر پر از ترک هستند و آتش سوزی هایی در آن اتفاق می افتد که خیابان های سنترالیا را بسیار گرم می کنند. در واقع باید بگوییم که با همه این اتفاق ها که دلیلشان سوختن زغال سنگ در معدن زیرزمینی این شهر است، در سنترالیا پرنده هم پر نمی زند! عجیب تر از همه اینکه این آتش هایی که 50 تا 60 سال پیش در سنترالیا روشن شده اند، هنوز هم در حال سوختن هستند! این اتفاق ها باعث شده که ظاهر سنترالیا به قدری ترسناک شود که نام آن در لیست ترسناک ترین اماکن دنیا ذکر شود.


سنترالیا


مدرسه قدیمی آندرلشت وتریناری
مدرسه قدیمی آندرلشت وتریناری در کشور بلژیک واقع شده است. این مدرسه راهروهای بسیار تاریک و اتاق های کاملا تخریب شده ای دارد و از همه جایش صدای ریختن آب روی زمین می آید. در مدرسه قدیمی آندرلشت وتریناری یک آزمایشگاه بسیار وحشتناک هم وجود دارد که اتفاقا به خاطر وجود آن است که این مدرسه را به عنوان یکی از ترسناک ترین مکان های دنیا می شناسند. چراکه در این آزمایشگاه بطری های زیباد وجود دارد که در آن ها اعضای بدن حیوانات مختلف نگهداری می شود. این مدرسه که زمانی یکی از ساختمان های دانشگاه وتریناری بوده است، خیلی سال است که متروکه شده است و کسی جرئت نزدیک شدن به آن را هم ندارد! چراکه مسئولین این دانشگاه تصور می کنند که این مدرسه تسخیر شده است و بهتر می دانند که آن را با همین شکل به حال خودش رها کنند! قسمت ترسناک ماجرا این است که در آزمایشگاه این مدرسه ترسناک، آزمایش های بسیار عجیبی انجام شده است که از جمله آن ها می توان به دوخت زدن اعضای بدن حیوانات مختلف به همدیگر اشاره کرد! عجیب است، اما باید بگوییم که گزارشات موجود درباره این مدرسه حاکی از این هستند که در آزمایشگاه این مدرسه، سر گوساله به پای گربه و همین طور ریه یک گوسفند به مغز خرس پیوند زده شده است و یک سری از اعضای بدن سگ و گربه نیز به سر خوک دوخته شده اند و به خاطر همین آزمایشات هم هست که این مدرسه را به عنوان یکی از ترسناک ترین جاهای جهان می شناسند!


مدرسه قدیمی آندرلشت وتریناری

نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر