جستجوی قیمت

بی ادب ترین توریستان جهان کجایی هستند

ترفندها - ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

بی ادب ترین توریستان جهان کجایی هستند؟


جالب است بدانید که تحقیقی در جهان انجام شد تا مشخص شود که بی ادب ترین توریستان جهان کجایی هستند؟! اما نتیجه تحقیق با آنچه که انتظار می رفت، کمی متفاوت بود. در واقع این تحقیق انجام شده بود تا در نتیجه آن مردم یک کشور به عنوان بی ادب ترین توریستان جهان شناسایی شوند. اما در طی تحقیق مشخص شد که بی ادبی از نگاه مردم کشورهای مختلف جهان متفاوت است! در واقع تفاوت فرهنگ ها باعث می شود که مردم هر کشوری، مردم یک کشور متفاوت را بی ادب بدانند. اما با این حال، در نتیجه این تحقیق جالب مشخص شد که مردم یک سری از کشورهای جهان از نظر مردم بیشتر کشورهای دنیا بی ادب تلقی می شوند و نام آن ها به کرات در لیست های مختلف بی ادب ترین کشورهای جهان دیده شد. در واقع یک سری کشورها در دنیا مشخص شدند که مردم کشورهای زیادی در مورد بی ادب بودن مردم آن ها اتفاق نظر داشتند.  با سفربابا همراه باشید تا این کشورها که در آخر به عنوان بی ادب ترین کشورهای جهان شناسایی شدند را به شما معرفی کنیم.


بی ادب ترین توریستان جهان کجایی هستند


مردم چین


همان طور که می دانید جمعیت چین از جمعیت هر کشور دیگری در جهان بیشتر است و مسلم است که مردم چین در دنیا بیش از مردم هر کشور دیگری سفر می کنند. با این حساب، جای تعجبی ندارد که رفتارهای آزار دهنده آن ها بیشتر به چشم جهانیان بیاید. به هر حال دلیلش هرچه که باشد، مشخص شد که از نظر دو سوم مردم سنگاپور، یک چهارم مردم استرالیا و 40 درصد مردم تایلند و مالزی و ویتنام، مردم چین بی ادب ترین توریستان جهان هستند. البته این را هم باید بگوییم که در بیشتر کشورهای اروپایی فقط 10 تا 20 درصد مردم به بی ادبی توریستان چینی رای دادند و آن ها خیلی مردم چین را بی ادب نمی دانستند.

مردم روسیه

ظاهرا مردم آلمان و دانمارک بیش از هر کشور دیگری به بی ادبی مردم روسیه اصرار دارند. چراکه تقریبا یک سوم مردم آلمان و دانمارک به بی ادب بودن توریستان روسیه ای رای دادند و اعلام کردند که مردم روسیه بی ادب ترین توریستان دنیا هستند. از آن طرف یک سوم مردم کشورهای شمال اروپا نیز موافقت خودشان را با مردم آلمان و دانمارک نشان دادند و آن ها نیز اقرار کردند که روسیه بی ادب ترین مردم دنیا را دارد.
مردم انگلیس

یکی از جالب ترین نتایج تحقیق بی ادب ترین توریستان جهان این بود که مشخص شد حتی خود مردم انگلیس نیز نمی توانند هموطنانشان را تحمل کنند! در واقع در این تحقیق مشخص شد که از نظر خود مردم انگلیس، مردم انگلیس بی ادب ترین توریستان جهان هستند! چراکه شصت درصد توریستان انگلیسی اقرار کردند که مردم کشور خودشان بی ادب ترین توریستان جهان هستند! اما اینکه نظر آن ها نشان از اعتماد به نفس پایین مردم انگلیس و یا خودآگاهی آن ها دارد، مساله ای است که جای بحث دارد!اما سوالی که در این میان پیش می آید، این است که اگر این کشورها بی ادب ترین توریستان جهان را دارند، چه کشورهایی با ادب ترین توریستان جهان را دارند؟ باید برای پاسخ دادن به این سوال به شما بگوییم که از نظر مردم دنیا ژاپنی ها با ادب ترین توریستان جهان هستند. چراکه مردم کشورهایی مثل سنگاپور، تایلند، اندونزی، مالزی، فیلیپین، فنلاند، فرانسه و آلمان به صورت متفق القول اعلام کردند که مردم ژاپن با ادب ترین توریستان جهان هستند و رای دسته جمعی مردم این کشورها باعث شد که ژاپن بیشترین نمره را در رقابت با ادب ترین مردم جهان کسب کند.سفربابا با شماست که دنیا را بهتر بشناسید

نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر