جستجوی قیمت

بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت

راهنمای سفر - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت
مهاجرت می تواند برای هر کسی تجربه جالبی باشد و زندگی هر کسی را تغیر دهد. البته این مساله بستگی به این دارد که شما چه کشوری را برای مهاجرت انتخاب کنید. انتخاب کشور برای مهاجرت هم رابطه مستقیمی به این دارد که شما زندگی خوب را در چه ببینید. مثلا اگر خود شما بخواهید مهاجرت کنید، برایتان مهم است که زندگی در آن کشور برایتان امنیت در پی داشته باشد و یا اینکه کشور ارزانی باشد؟ شاید هم دوست داشته باشید که به کشوری مهاجرت کنید که از نظر موقعیت های شغلی شرایط خوبی داشته باشد و یا اینکه از نظر امکانات رفاهی و تفریحی در رده بالا قرار بگیرد! به هر حال ما با بررسی سلیقه های مختلف و بررسی کشورهای مختلف در سراسر کره زمین، لیستی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت تهیه کرده ایم که هر کدامشان از یک نظر برای مهاجرت کشور مطلوبی هستند. پس اگر شما هم قصد مهاجرت دارید، باید نگاهی به این لیست بندازید!
مهاجرت به مالزی
اصولا مالزی یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت مسلمانان است. چراکه تقریبا 60 درصد جمعیت مالزی را مسلمانان تشکیل داده اند. از این گذشته، مالزی شرایط خوبی هم برای زندگی دارد و البته کشور زیبایی هم هست. پس اگر شما هم برایتان مهم است که به یک کشور مسلمان نشین مهاجرت کنید، بهتر است که به مهاجرت به مالزی فکر کنید.
مهاجرت به کاستاریکا
کاستاریکا یکی از شادترین کشورهای دنیا است و از نظر شرایط محیط زیستی و پاکیزگی نیز در رده بالایی قرار دارد. با این حساب می توان گفت که مهاجرت به کاستاریکا برای کسانی که عاشق طبیعت هستند و کم بودن آلودگی یک کشور برایشان اهمیت دارد، مناسب است. نکته جالب دیگر درباره کاستاریکا این است که زندگی در آن برای خانواده هایی که کودک دارند، بسیار مناسب است. در واقع کاستاریکا از نظر امکانات رفاهی برای آینده و حال کودکان شرایط مناسبی دارد و این یکی از دلایلی است که باعث شده نام کاستاریکا در لیست بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت درج شود.
مهاجرت به نامیبیا
نامیبیا که یک کشور آفریقایی است، یکی دیگر از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت محسوب می شود! جالب است بدانید که ویندهوک به عنوان پایتخت نامیبیا، یکی از ارزان ترین شهرهای جهان برای زندگی است! این را هم خوب است بدانید که نامیبیا صحراهای بسیار شگفت انگیز و زیبایی دارد.
مهاجرت به مکزیک
مکزیک یکی دیگر از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت است. دلیلش هم این است که هم هزینه زندگی در مکزیک پایین است و هم اینکه مکزیک آب و هوای مطلوبی دارد. علاوه بر این ها، اصولا مردم مکزیک با غریبه ها و خارجی ها مهربان هستند و رفتار خوبی با آن ها دارند.
مهاجرت به نیوزیلند
نیوزیلند یکی دیگر از کشورهایی است که معمولا نظر مهاجران را به خودش جلب می کند. به هر حال نیوزیلند نیز کشور زیبایی است و شرایط خوبی هم برای زندگی خارجی ها دارد.
مهاجرت به استرالیا
استرالیا به خاطر آب و هوای خوبی که دارد، سبک زندگی آرامش بخشی که دارد و کیفیت زندگی بالایی که دارد، یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا برای مهاجرت است. نکته جالب دیگری که باید درباره استرالیا بدانید، این است که سه تا از بهترین شهرهای استرالیا یعنی پرت، آدلاید و ملبورن جزء بهترین شهرهای دنیا برای زندگی هستند.
مهاجرت به کانادا
اگر شما هم دوست دارید که به کشوری مهاجرت کنید که زبان مردمانش انگلیسی است، کانادا می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. کانادا از نظر امنیت نیز جزء بهترین کشورهای دنیا است و یکی از آرام ترین وصلح آمیزترین کشورهای دنیا تلقی می شود. نکته دیگر اینکه شهرهای کلگری، تورنتو و ونکوور در کانادا جزء بهترین شهرهای دنیا برای زندگی هستند.
مهاجرت به نروژ
نروژ هم از نظر امکانات رفاهی برای زندگی و هم از نظر امنیت جزء بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت است. به هر حال اگر شما هم قصد مهاجرت به یک کشور ایده آل از هر نظر را دارید، بهتر است که به مهاجرت به نروژ فکر کنید.
مهاجرت به فنلاند
اگر امنیت برایتان خیلی اهمیت دارد، بهتر است که فنلاند را برای مهاجرت انتخاب کنیدو چراکه فنلاند را به عنوان امن ترین کشور دنیا می شناسند! گذشته از این، این کشور یک شهر بسیار زیبا به نام هلسینکی دارد که یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی محسوب می شود.
مهاجرت به ایسلند
ایسلند جاذبه های طبیعی بسیار زیادی دارد و علاوه بر این، محیط بسیار آرامش بخشی برای زندگی دارد. این کشور به قدری کشور امن و آرامی است که عملا امکان رخ دادن اتفاقاتی مثل دزدی و ... در آن ناچیز است. با این اوصاف مشخص است که چرا نام ایسلند در لیست بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت درج شده است.
مهاجرت به آلمان
آلمان ویژگی های مثبت خیلی زیادی دارد که مجموعشان با هم باعث شده که آلمان به عنوان یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت شناخته می شود. خوب است این را بدانید که شهر هامبورگ در بخش شمالی آلمان، یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی مسحوب می شود.


نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر