جستجوی قیمت

دیدنی ترین شهرهای آنگولا

آنگولا نام یکی از کشورهای قاره آفریقا است که کمتر کسی با آن آشنا است. آنگولا کشوری است که سایه 500 سال تحت سلطه پرتغال بودن و همین طور یک جنگ داخل طولانی در آن احساس می شود. اما با این حال این روزها در حال پیشرفت است و سال به سال توجه توریستان بیشتری به آن جلب می شود. این کشور چندین و چند کیلومتر ساحل و جنگل های گرمسیری دارد و کشور زیبایی است. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با آنگولا آشنا کنیم و دیدنی ترین شهرهای آنگولا را به شما معرفی کنیم.

ناشناخته ترین کشورهای دنیا

در دنیا کشورهای زیادی وجود دارد که با اینکه از نظر قانونی جزء کشورهای مستقل هستند، اما کمتر کسی آن ها را می شناسد و مردمانشان در غریبی کامل گذران زندگی می کنند! قسمت جالب ماجرا این است که بعضی از کشورهای ناشناخته دنیا، اتفاقا خیلی هم زیبا و دیدنی هستند! اما از آنجایی که کمتر کسی آن ها را می شناسد، افراد کمی هم در دنیا هوس سفر به آن ها به سرشان می زند! با ما همراه باشید تا این کشورهای ناشناخته را به شما معرفی کنیم

بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت

مهاجرت می تواند برای هر کسی تجربه جالبی باشد و زندگی هر کسی را تغیر دهد. البته این مساله بستگی به این دارد که شما چه کشوری را برای مهاجرت انتخاب کنید. انتخاب کشور برای مهاجرت هم رابطه مستقیمی به این دارد که شما زندگی خوب را در چه ببینید. مثلا اگر خود شما بخواهید مهاجرت کنید، برایتان مهم است که زندگی در آن کشور برایتان امنیت در پی داشته باشد و یا اینکه کشور ارزانی باشد؟ شاید هم دوست داشته باشید که به کشوری مهاجرت کنید که از نظر موقعیت های شغلی شرایط خوبی داشته باشد و یا اینکه از نظر امکانات رفاهی و تفریحی در رده بالا قرار بگیرد! به هر حال ما با بررسی سلیقه های مختلف و بررسی کشورهای مختلف در سراسر کره زمین، لیستی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت تهیه کرده ایم که هر کدامشان از یک نظر برای مهاجرت کشور مطلوبی هستند. پس اگر شما هم قصد مهاجرت دارید، باید نگاهی به این لیست بندازید!

قاره آفریقا چه جور جایی است؟

آفریقا یک قاره خیلی بزرگ است که مساحتش از مجموع مساحت های کشورهای آمریکا، چین، هند، ژاپن و کل اروپا بیشتر است! اما با این حال کمتر کسی در مورد قاره آفریقا صحبت می کند و خیلی از مردم دنیا آشنایی کاملی با قاره آفریقا و کشورهای قاره آفریقا ندارند. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این قاره پهناور آشنا کنیم. در ادامه در مورد قاره آفریقا بیشتر صحبت می کنیم و به شما می گوییم که قاره آفریقا چند کشور دارد. با ما همراه باشید

هر آنچه باید درباره موناکو بدانید

موناکو یکی از کوچکترین کشورهای جهان است که در قاره اروپا قرار گرفته است و به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری ثروتمندان در دنیا شناخته می شود. موناکو محبوبیت بسیار زیادی در دنیا برای خودش دست و پا کرده است و از همه نظر یک مقصد گردشگری لاکچری است. در طول سال رویدادهای لوکس متعددی در موناکو میزبانی می شوند و در جای جای آن کازینوها و اماکن تفریحی لوکس تعبیه شده است. موناکو به قدری جای خاص و لوکسی است که به عنوان "زمین بازی میلیاردرها" معروف شده است، در سر تا سر سال توریستان ثروتمند متعددی را به خود جذب می کند و حال و هوایش با هیچ جای دیگری در اروپا قابل مقایسه نیست. با سفربابا همراه باشید تا شما را بیشتر با موناکو آشنا کنیم.

محبوب ترین کشورهای جهان از دید ثروتمندان

با اینکه ثروتمندان ، هر جایی در دنیا را می توانند به عنوان محل زندگیشان انتخاب کنند، اما به نظر می رسد که بیشترشان یک سری کشورهای دنیا را برای زندگی ترجیح می دهند! اما آن کشورها که مردمان پولدارتری دارند، کدام کشورها هستند؟ سوال این است که ثروتمندترین مردم جهان کجایی هستند و کدام کشورها بیشترین میلیاردرهای دنیا را دارند. در ادامه به شما می گوییم که محبوب ترین کشورهای جهان از دید ثروتمندان کدام کشورها هستند

سلبریتی ها به کجا سفر می کنند؟

تا به حال به این فکر کرده اید که سلبریتی ها و افراد مشهور جهان مثل خواننده ها، بازیگرها و مدل ها به کجا سفر می کنند؟ تا به حال ذهنتان به این مشغول شده که افرادی که بسیار ثروتمند هستند و از نظر مالی مشکلی ندارند، کدام مقاصد گردشگری را برای گذراندن تعطیلاتشان انتخاب می کنند؟ اگر برای شما هم جالب است که بدانید مقاصد گردشگری محبوب سلبریتی ها کدام ها هستند، با ما همراه باشید.

حقایق جذاب درباره توکیو

توکیو به عنوان پایتخت ژاپن، یکی از بهترین، جذاب ترین و دیدنی ترین شهرهای دنیا است. این شهر بزرگ و زیبا جاهای دیدنی و اماکن تفریحی متعددی دارد و اغلب از آن به عنوان یکی از جالب ترین شهرهای توریستی دنیا یاد می شود. با سفربابا همراه باشید تا چند حقیقت جذاب درباره توکیو به شما بگوییم که مطمئنا دید شما را هم به توکیو تغییر می دهند و با خواندنشان نگاه جدیدی به توکیو پیدا می کنید.

مهربان ترین مردم دنیا کجایی هستند

تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که مهربان ترین و صمیمی ترین مردم جهان کجایی هستند؟ این یک حقیقت است که وقتی یک نفر به یک کشور دیگر مهاجرت می کند و یا اینکه برای چند روزی به یک کشور دیگر سفر می کند، کمی احساس منزوی بودن پیدا می کند و به خاطر اینکه همه با یک زبان دیگر با هم صحبت می کنند و فرهنگ متفاوتی دارند، احساس غریبگی می کند. به همین خاطر هم بعضی از افراد ترجیح می دهند که به کشوری مهاجرت و یا سفر کنند که مردمان مهربان تری داشته باشد. نکته ای که باید به خاطر داشته باشید، این است که همه مردم جهان چنین اخلاق نیکویی ندارند و همه با غریبه ها مهربان نیستند. ما در ادامه می خواهیم چند کشوری را در دنیا به شما معرفی کنیم که به عنوان مهربان ترین مردم دنیا شناخته می شوند و در آنالیزهایی که در این زمینه انجام شده است، نمره بهتری از دیگر مردم دنیا از نظر مهربانی گرفته اند.

ترسناک ترین مکان های جهان

اگر شما هم عاشق فیلم های ترسناک و شنیدن داستان های ترسناک هستید، خواندن این مطلب حتما برایتان جالب است. چراکه در ادامه می خواهیم ترسناک ترین مکان های جهان را به شما معرفی کنیم. مکان هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، کاملا واقعی هستند و داستانشان با آن مکان های ترسناکی که در فیلم های هیجانی و ترسناک می بینید، فرق می کند! در ادامه یک سری از ترسناک ترین جاهای دیدنی جهان را به شما معرفی می کنیم که یکی از دیگری وحشتناک تر هستند و مسلما شما هم با آشنایی با آن ها متحیر می شوید و شاید شما هم باور نکنید که چنین جاهای ترسناکی در دنیای خودمان وجود دارد!

سفر به جزیره بورا بورا برای چه کسانی مناسب است؟

احتمالا شما هم تا به حال نام جزیره بورا بورا را شنیده اید. جزیره بورا بورا یکی از زیباترین جزایری است که در کل دنیا وجود دارد و زیبایی و جذابیتش با هیچ جای دیگری در دنیا قابل مقایسه نیست

بهترین شهرهای دنیا برای زندگی چه شهرهایی هستند

احتمالا شما هم شنیده اید که وین بهترین شهر دنیا برای زندگی است. اما تا به حال از خودتان پرسیده اید که چرا می گویند وین بهترین شهر دنیا برای زندگی است؟ این یک حقیقت است که این شهر اروپایی از قدیم الایام به خاطر معماری بی نظیرش، فضاهای سبز جذابش و همین طور کافی شاپ های سنتی جالبی که دارد، محبوب بوده است. اما این روزها دلایل دیگری هم هست که می توان به خاطرشان وین را بهترین شهر دنیا دانست. دوست دارید بدانید که این دلایل چه هستند و چرا وین بهترین شهر دنیاست؟ دوست دارید این را بدانید که به جز وین، چه شهرهای دیگری در لیست بهترین شهرهای دنیا برای زندگی جای گرفته اند ؟ یا اینکه دوست دارید بدانید که از آن طرف، بدترین شهرهای دنیا برای زندگی کدام شهرها هستند؟ اگر شما هم هر سوالی مشابه این سوال ها دارید، بهتر است که این مطلب را بخوانید تا پاسخ آن ها را پیدا کنید. با سفربابا همراه باشید تا به شما لیستی از بهترین و بدترین شهرهای دنیا را معرفی کنیم.

کوچکترین کشورهای دنیا

تا به حال شده که از خودتان بپرسید کوچکترین کشورهای دنیا کدام ها هستند؟ ما در ادامه کوچکترین کشورهای دنیا را به شما معرفی می کنیم. اما یادتان باشد که شاید این کشورها از نظر مساحت کوچک باشند، اما این بدین معنی نیست که کشورهای دیدنی و زیبایی نیستند. به هر حال بهتر است که شما را بیشتر از این منتظر نگذاریم و سریعا سر اصل مطلب برویم. با سفربابا همراه باشید تا کوچکترین کشورهای دنیا را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم که هر کدام از این کشورهای کوچک و ریزه میزه چه جاهای دیدنی جالبی دارند.

چگونه می توان به قطب جنوب سفر کرد؟

به شما توصیه می کنیم که این مطلب را با دقت بخوانید تا ببینید که سفر به قطب جنوب چه شرایطی را می طلبد! مطمئن باشید که شما هم با خواندن هر خط از این مطلب شگفت زده می شوید!

بی ادب ترین توریستان جهان کجایی هستند

جالب است بدانید که تحقیقی در جهان انجام شد تا مشخص شود که بی ادب ترین توریستان جهان کجایی هستند؟! اما نتیجه تحقیق با آنچه که انتظار می رفت، کمی متفاوت بود. در واقع این تحقیق انجام شده بود تا در نتیجه آن مردم یک کشور به عنوان بی ادب ترین توریستان جهان شناسایی شوند. اما در طی تحقیق مشخص شد که بی ادبی از نگاه مردم کشورهای مختلف جهان متفاوت است!

تفریحگاه هایی در ترکیه که شگفت زده تان میکنند(قسمت اول)

تو این مقاله میخوایم شمارو با شگفت انگیز ترین هتل ها و تفریحگاه های ترکیه در شهرهای مختلف این کشور آشنا بکنیم،با ما همراه باشید

قونیه از قدیمی ترین شهرهای جهان

یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان و شناخته شده ترین آنها برای معماری سلجوقی

آنتالیا شهری به قدمتی تاریخی

آنتالیا که در طول رودخانه ترکی بر روی خط ساحلی مدیترانه واقع شده است

قصر ملی پنا در کشور پرتغال

قصر ملی پنا که در سال 1842 توسط کینگ فردیناند دوم در پرتغال ساخته شده است

در مورد تفلیس گرجستان بیشتر بدانیم

شهر تفلیس را با حمام های آبگرم آن می شناسند. نام اصلی تفلیس، تبلیس است که در زبان گرجی، معنای چشمه آبگرم را دارد